Tel:
Çin İzlenen Hırsız Alarm Üretici
Alarms Series Technology Co., Limited

Yüksek kalite, en iyi hizmet, makul fiyat.

Ana sayfa

Alarms Series Technology Co., Limited

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4

Alarms Series Technology Co., Limited

Son on yılda, "dünyanın güvenlik ve insanların yaşam kalitesine olan inancını arttırmak" hedefine sahibiz.Sunlit, katı "5S" yönetimi ve ISO9001 kalite güvencesi altında yenilikçi araştırmalara ve atılımlara ısrarcı olmuştur. standart.

Personelin sürekli zor iş nder, biz kablosuz hırsız alarmı, yangın alarmı, CCTV, DVR, akıllı ev sistemine vb kablolu hırsız alarm ürün yelpazesini genişletmiştir, ürünlerimizin en CE, CCC, FCC su geçirmez ile nitelikli ve Rohs standartları. İyi kalite, gerçek samimiyet, yüksek kredi ve rekabetçi fiyatlarımız Avrupa, Asya, Afrika, Güney Amerika vb. Genelinde dağıtım ağımızı kurmamıza yardımcı olur.

Ve dünyadaki ünlü marka firmalarının ekipman ve bileşenlerini seçiyoruz

Rubycon, Samsung, Siemens, Perkinelmer, Nicera, ST vb. Gibi malzemelerinin etkinliği ürünlerimizin istikrarı haline gelmektedir! Markalarının gücü, samimiyetimizi ve itibarımızı kanıtlıyor!

Güvenliği seçin, Güneş Işığı'nı seçin!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : AST

Yıllık satış : >than$1,000,000

Yıl kurulan : 2003

İhracat p.c : 80% - 90%

sam: show

Şirket tarihçesi

Sunlit, kontrol paneli, CCTV, DVR ve video kapı telefonunun adım adım ve yıllık tanıtımının Ar-Ge'ye kendini adamış halde 0.5-7 milyon seviyesinden artmıştır. Dünya çapında kapsama alanı ve bazı ülkelerde tek ajanlar.

Firma Servisi

Sunlit marka alarm, CCTV ve video kapı telefonu ürünlerinin Ar-Ge, pazarlama ve satış, kurulum, teknik destek; Sivri ürünler OEM / ODM; Alarm sistemi entegrasyonu

Şirket takım

Çok teknik mühendislik ekibi, C & K'de (Honeywell) çalışmış olan baş mühendis, diğerleri 5 yıldan fazla bir süredir genç ve yeteneklidir.

Katı QC ekibi: 6 kişi konut, bileşen, işleme, test, paket vb. Alanlarda kalite kontrolünden sorumludur.

Alarms Series Technology Co., Limited
Tower A, Hopson Plaza, Guangzhou, Çin
Tel:86-20-3287467
Privacy Policy Çin iyi kalite Monitored Burglar Alarm Tedarikçi. Copyright © 2012 - 2019 china-homealarm.com. All Rights Reserved.